Вижте къде ще има прекъсвания на електрозахранването в периода 08-12 октомври

166 преглеждания

На територията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница ще има в периода 08-12 октомври, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Божурище:

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Гурмазово

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Божурище: Акация, Беласица, Божур, Васил Левски, Витоша, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Европа, Иван Вазов, Кв. 15, КТП Булет, Любен Каравелов, Люлин, Максим Горки, Малина, Неофит Рилски, Отец Паисий, Трети Март, УПИ VII Кв. 25, УПИ ІX-75, 76, Кв. 8, Кв. Максим Горки, УПИ ХХV-254, Кв. 43, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Борис Първи, Ягода

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Хераково: ПИ 145016

Община Годеч:

На 10.10.2018 /09:30 - 13:00 ч./- Годеч

Обшина Драгоман:

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Цацаровци, Общ. Драгоман

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Цръклевци, Общ. Драгоман

Община Костинброд:

На 08.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Костинброд: 719030, Баба Тонка, Блато, Велчова Завера, Гоце Делчев, Клокотница, Македония, Марица, Маслово, Орлово Гнездо, Парижка Комуна, Прохлада, Рожен, Славянска, Софроний Врачански, Средорек, УПИ XV-3798 Кв. 2, Юрий Гагарин, Явор

На 08.10.2018 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Костинброд: Златен Век, Кв. 57 УПИ 3872, Константин Преславски, Любен Каравелов, Местн. Св. Тройца, местност Бачийте, Могила, Момина Сълза, Мърфи, Обединена, Струма, УПИ V-4395, Кв. 243, УПИ ХIХ - Общ, Кв. 50, УПИ ХХХІ-3890, Кв. 50, УПИ- I 736 Кв. 57, Шияковци, Шняковски Стопански Двор

На 08.10.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Петърч: Ален Мак, Добруджа, Дравски Бой, Липа, Мах . Хаджия, Осъм, Ракита, Рожен, Спортист, Средна Гора, Тракия, УПИXXІ-211, 207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Крум

На 09.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Костинброд: Възход, Захари Зограф, Йордан Йовков, Момина Сълза, Обединена, ул Илинден

На 09.10.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: Александър Стамболийски, Букет, Крайбрежна, Лилия, на Площада В Селото, Патриарх Евтимий, Синчец, Славянска, Тодор Спасов, Тунджа, УПИ VІ -3723 Кв. 173, Янтра

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Безден: . Упи ІV-126, Кв. 2 В. З. Бистрица, IX-60, Кв. 12, В. З. Бистрица УПИ ХVІ-164, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ №243, Кв. 25, С. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77. 9, УПИ ХІІ-47, Кв. 10 В. З. Бистрица

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Богьовци: Имот 5340057, Общ. Костинброд, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв. 25

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Бучин Проход: Местн. Раниславци

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Голяновци: 401001, XVI-131, Георги С. Раковски, М. Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, Местн. ул. Централна, ПИ 403046, М. Червилак, ул Лилия УПИ 322 Кв. 22, ул Нарцис УПИ III-92. Кв 21, УПИ ІII-298, Кв. 4, УПИ ХVI-219, Кв. 13, Централна Лъката

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, 155, 6, Белидие Хан, В. З. Градец, М. Пояке, местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ ІІ-323, Кв. 20, УПИ IX-275 Кв. 35, УПИ VІ-225 Кв. 30

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: 020400, 101, 160140, 433, 92, 507. 88, 556, IV -185 Кв. 33, XIx-163, Кв. 24, І Кв. 33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, Кв. Батковци, М. Брегандия Имот Пл. №42, М. Бригандия, М. Бригандия Им. Пл. №116, М. Бригандия Им. Пл. №75, М. Бяла Земя, М. Лъка Изомат ПИ 140180, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест. Бригандия, Местн. Бригандия, местност Бригадия, Осемнадесета, Осма, Парцел 601 До Кв2, Пета, ПИ 541 До Кв. 22, ПИ 543 До Кв. 22, Първа, Седемнадесета, Стожера, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, УПИ 508113, М. Стожера, УПИ-16, Кв. 502в. З. Брегандия, Четвърта

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: 15, IV-73 Кв. 11, Кърна Орница, ПИ № 169

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Дръмша: 106. 910, Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски Връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски Връх, махала Паралъжовци, местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци ПИ 015033, Самовилски Връх ПИ 82, 9

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Костинброд: УПИ II 4162, 050260, 18-2059, Кв. 150, 3479, Кв. 239, 4200, 4267, до кв. 20, 4498, М.  Кока Кола, 719030, IV-2482, Кв. 230а, IV-3944кв 63-А, VIII-3971. 4037. 4111. 4049 Кв. 208, XV-3434 Кв. 76в, XXXVI-1362 Кв 180, І-4397 Кв. 259 М. Под Селото, Акация, Александър Стамболийски, Ален Мак, Антим I, Асен Златаров, Баба Тонка, Балван, Балкан, Бачо Киро, Безименна, Бели Брези, Белица, Блато, Братя Миладинови, Бреза, Бригандия, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Варна, Васил Левски, Величко Величков, Велчова Завера, Витоша, Витошко Лале, Вихрен, Вишня, Възход, Г. М. Димитров, Генерал Влад. Заимов, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Герена, Гоце Делчев, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Драва, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Жп Кантон, Жп Мост, Захари Зограф, Захари Стоянов, Заяковица, Здраве, Здравец, Златен Век, Зора, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Плана, Изгрев, Индже Войвода, Индустриална Зона местност Полето, Искър, Йордан Йовков, Калиакра, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Кв. 57 УПИ 3872, Кирил и Методий, Китка, Клокотница, Кокиче, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Кооперативен Пазар, Крайбрежна, Къпина, Лилия, Липа, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Македония, Малина, Малка Падина, Марица, Маслово, махала Беледие Хан, махала Лешков Връх, Места, Местн. Св. Тройца, Местн. Малка Падина, местност Балван Градина, местност Бачийте, местност Ленкови Кошари, местност Миткова Воденица, местност Стубела, местност Твърдака, ПИ 4269, местност Шкендерица, Мизия, Мир, Младост, Могила, Момина Сълза, Момчил Войвода, Мургаш, Мусала, Мърфи, на Площада В Селото, Нарцис, Незабравка, Никола Д. Петков, Никола Й Вапцаров, Никола Обретенов, Обединена, Оборище, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Острова, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка Комуна, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петко Енев, Петровден, Петър Берон, ПИ 3675, Кв. 99а, ПИ 4379, Кв 59 А, Пирин, Плиска, Поморие, Поп Богомил, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Прохлада, Първи Май, път 81, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Родина, Рожен, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Русе, Ручей, Св. Георги Победоносец, Светлина, Сергей Румянцев, Синчец, Славянска, Слана Бара, София, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Средец, Средна Гора, Средорек, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Костадинов, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Странджа, Страцински Бой, Струма, Теменуга, Тодор Спасов, Топола, Тополница, Трети Март, Тунджа, ул Илинден, Умни Брег, УПИ 1-4082, УПИ 33, Кв. 510, М. П/Ст София Запад, УПИ III Кв. 100, УПИ V-4395, Кв. 243, УПИ VІ -3723 Кв. 173, УПИ XI-4381, Кв. 59 А, УПИ XII Кв. 103, УПИ XV-3798 Кв. 2, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ XVIII-2309 Кв. 148, УПИ XxII-1362, Кв. 180180, УПИ Іі-891, 892, Кв. 204, УПИ ХIх - Общ, Кв. 50, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ Хіі-3254 Кв 116, УПИ Ххх-3981 Кв. 154, УПИ Хххі-3890, Кв. 50, УПИ- I 736 Кв. 57, УПИ-ХVII-1758, УПИ/Парцел4155, Кв. 50, Филип Тотю, Фондови Жилища, ХV-1642, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Царевец, Цветна, Чакалов, Червиляка, Черни Връх, Черно Море, Черноризец Храбър, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978, 38 Кв. 42, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор, Янко Забунов, Янтра

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Опицвет: 10, III-283, VII-92, Кв. 24, XVII Кв. 4, УПИ XIV-169 Кв. 32

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Петърч: Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Гарата, Герена, Детелина, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Бончев, Иглика, Искър, Камчия, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Люлин, Мах . Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Слатина, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв. 39, УПИ Lx, УПИ VII Кв. 34, УПИIx-1009, Кв. 57, УПИxxі-211, 207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна

На 11.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Понор: Упи VI-26 Кв. 1, Понор, Стопански Двор

На 11.10.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Костинброд: 3479, Кв. 239, Александър Стамболийски, Балван, Безименна, Георги С. Раковски, Герена, Елин Пелин, Йордан Йовков, Ломско Шосе, Маслово, Обединена, Патриарх Евтимий, Рила, Славянска, София, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ Ххх-3981 Кв. 154, Хаджи Димитър

На 12.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Опицвет

На 12.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Петърч: Ален Мак, Васил Левски, Вит, Първи Май

 Община Своге:

На 10.10.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Своге: 23 Септември, Александър Стамболийски, Воденицата, Георги Бенковски, Джоджовска, Каменярски Дол, Пенчо Славейков, Пирин, Стара Планина, Старопланинска, Цар Симеон

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лесковдол: Дренето Лозе, Общ. Своге МТП Размерица, Общ. Своге Уо

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Реброво: махала Брестово

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Редина: Махала Рединска Китка, и 73040, М. Шурдилица, М. Текьова Нива

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Своге: Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Витоша, Вихрен, Воденицата, Горски Пътник, Дреновско Храсте, Дунав, Желенско Шосе, Искър, Люлин, Мальовица, Мургаш, Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ XII-2077 Кв. 154, Устрем, Цар Симеон, Черно Море, Юрий Гагарин

На 11.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Томпсън: Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, махала Бабол, махала Прокопаник, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 11.10.2018 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Томпсън: Махала Прокопаник, Никола Й. Вапцаров

Община Сливница:

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Пищане: Махала Пометковци

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Драготинци

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Извор, Общ. Сливница

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Повалиръж

На 11.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Паисий Хилендарски

EspressoNews