Вижте къде ще има прекъсвания на електрозахранването в периода 11-15 февруари

192 преглеждания

На териоторията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Драгоман, Костинброд и Своге ще има в периода 11-15 февруари, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Драгоман:

11.02.2019 г./09:30 - 12:30/ - Габер, Общ. Драгоман: Бурел

11.02.2019 г./12:00 - 15:00/ - Габер, Общ. Драгоман: Градище, УПИ I-318.Kв 34

12.02.2019 г./14:00 - 16:00/ - Големо Малово, Общ. Драгоман: УПИ І-340,Кв.32а, УПИ ХI-92,Кв.15

12.02.2019 г./11:30 - 13:30/ - Мало Малово, Общ. Драгоман

12.02.2019 г./09:30 - 10:00; 09:30 - 13:00/ -  Драгоил, Общ. Драгоман

12.02.2019 г./09:30 - 10:00; 09:30 - 13:00/ - Драгоман

12.02.2019 г./09:30 - 10:00  ; 09:30 - 13:00/ - Чорул, Общ. Драгоман

14.02.2019 г./14:00 - 16:00/ - Драгоман: Международно Шосе, Патриарх Евтимий

14.02.2019 г./10:00 - 15:00/ - Василовци, Общ. Драгоман:   УПИ VІІІ-149, Кв.20

Община Костинброд:

11.02.2019 г./12:00 - 14:30 / - Бучин Проход, Общ. Костинброд: Път II - 81, УПИ ХIII, Кв. 11

11.02.2019 г./14:30 - 16:00  / -  Бучин Проход, Общ. Костинброд

11.02.2019 г./09:30 - 12:30 / -  Градец, Общ. Костинброд: VIII-476  Кв.27, Местност Лешке, Парцел VIII, УПИ IX-275  Кв.35

11.02.2019 г./09:30 - 16:00/ 12.02.2019 г./09:30 - 16:00/ 13.02.2019 г./09:30 - 16:00/ 15.02.2019 г./09:30 - 16:00  / - Костинброд:   Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Кап. Петко Войвода, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море

11.02.2019 г./08:30 - 16:30 по искане на „Есо“ ЕАД/ - Костинброд: Бетонов Възел

12.02.2019 г./09:45 - 10:15; 13:45 - 14:00/ - Богьовци, Общ. Костинброд

12.02.2019 г./10:30 - 11:00; 13:30 - 14:00/ - Голяновци, Общ. Костинброд: 401001, 408.91, VI-Общ, Кв.25, XVI-131, Георги С. Раковски, Кирил И Методи, М. Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, Местн. Ул. Централна, Пи 001242, Пи 350028, М. Керената, Пи 403046, М. Червилак, Ул. Лилия УПИ 322 Кв.22, Ул. Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ 2-127,129,227 Кв.10, УПИ IV-40 Кв.19, УПИ V-Общ. Кв.25, УПИ XIX-50 Кв.6, УПИ XXIII-50, УПИ ІІІ-298, Кв.4, УПИ ХVІ-219, Кв.13, Централна Лъката

12.02.2019 г./09:45 - 10:15; 13:45 - 14:00 / -  Градец, Общ. Костинброд:  11,Кв 152, VIII-476  Кв.27, В.З. Градец, М. Пояке, Местност Лешке, Местност Пояке, Парцел VIIi, Поляке, С. Градец, УПИ ІІ-323, Кв. 20, УПИ IX-275 Кв.35, УПИ VІ-225 Кв.30, УПИ XVII-180

12.02.2019 г./10:30 - 11:00; 13:30 - 14:00/ -  Драговищица, Общ. Костинброд:   М. Змиярника, 020400, 101, 160140, 433,92, 507.26, 507.88, 556, I-487, Кв.13, IV-185 Кв.33, XIX-163,Кв.24, І  Кв.33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, Кв. Батковци, М. Брегандия Имот Пл.№42, М. Бригандия, М. Бригандия Им.Пл.№116, М. Бригандия Им.Пл.№75, М .Бяла Земя, М.Лъка Изомат Пи 140180, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест.Бригандия, Местн. Бригандия, Местност Бяла Земя, Осемнадесета, Осма, Парцел 601 До Кв.2, Пета, Пи 541 До Кв.22, Пи 543 До Кв. 22, Първа, Седемнадесета, Стожера, Тридесет и Втора, Тридесет И Шеста, УПИ 508113, М. Стожера, УПИ-16,Кв.502 в. З.Брегандия, Четвърта

12.02.2019 г./09:45 - 10:15; 13:45 - 14:00 / - Дреново, Общ. Костинброд: 15, IV-73 Кв.11, Кв 29, Кърна Орница, Пи № 169

12.02.2019 г./09:45 - 10:15; 13:45 - 14:00/ -  Дръмша, Общ. Костинброд: 106.910, 87,331 М. Над Училището, 87.196, Гаго Пи 87,181, М. Самовилски Връх, П-Л 81.44, М. Самовилски Връх, Мах. Паралъжовци, М. Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци  Пи 015033, Самовилски Връх Пи 82,9, УПИ-VIII-7

12.02.2019 г./10:30 - 11:00; 13:30 - 14:00/ -  Костинброд: 050260, 508,161, XXXVI-1362 Кв.180, Александър Стамболийски, Балван, Бригандия, Вихрен, Здравец, Кирил И Методий, Крайбрежна, Лилия, Ломско Шосе, Люлин, Люляк, Малка Падина, Мест.Червиляка, Местн.Малка Падина, Местност Балван Градина, Местност Шкендерица, Младост, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пи 050020 Цех За Щори, Поморие, Преспа, Първи Май, Руен, Светлина, Синчец, Славянска, Стара Планина, Стефан Костадинов, Теменуга, Топола, УПИ 1-4082, УПИ XIV-1070, Кв.188, УПИ XXI-1362 Кв.180, УПИ XXII-1362, Кв.180180, УПИ XXXII-1364, Kв.180, УПИ ІІ-891, 892, Кв. 204, Филип Тотю, Хан Кубрат, Царевец, Червиляка

12.02.2019 г./10:30 - 14:00/ - Костинброд: 050260, Александър Стамболийски, Балван, Здравец, Крайбрежна, Ломско Шосе, Люлин, Мест. Червиляка, Местност Балван Градина, Никола Обретенов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Поморие, Преспа, Първи Май, Руен, Славянска, Стефан Костадинов, УПИ 1-4082, УПИ XIV-1070, Кв.188, УПИ ІІ-891, 892, Кв. 204, Филип Тотю, Червиляка

12.02.2019 г./08:30 - 09:30; 15:30 - 16:30/ - Костинброд: 16-1929 Кв.120, 38978.624.23, 4200,4267, До Кв.20, 719030, VIII-3971.4037.4111.4049 Кв.208, XI-5206, Кв.51, Антим I, Баба Тонка, Блато, Братя Миладинови, Бяло Море, Величко Величков, Велчова Завера, Възход, Генерал Влад.Заимов, Генерал Столетов, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Драва, Дравски Бой, Златен Век, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Извор, Изгрев, Индже Войвода, Капитан Райчо, Кв.57 УПИ 3872, Клокотница, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Къпина, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Марица, Маслово, Места, Местн. Св.Тройца, Местност Бачийте, Местност Стубела, Местност Твърдака, Пи4269, Мир, Могила, Момина Сълза, Мургаш, Мърфи, Обединена, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Парижка Комуна, Петко Енев, Пи 3951  Кв.255, Пи 4379, Кв.59 А, Прохлада, Радецки, Рожен, Ручей, Сергей Румянцев, Славянска, Слана Бара, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Страцински Бой, Струма, Тополница, Трети Март, Турист, УПИ Ix-4329 Кв.52, УПИ V-3692, 4039, УПИ V-4395,Кв.243, УПИ XI-4381, Кв.59 А, УПИ XIII-249.3532, УПИ Xv-3798 Кв.2, УПИ Xxxiii-3532, УПИ XXXIV-6208 Кв.260, УПИ Хiх - Общ, Кв. 50, УПИ Хххі-3890, Кв.50, УПИ- I 736 Кв. 57, УПИ-XXIII-7334, УПИ/Парцел 4155 ,Кв.50, УПИ VIII-605 Кв.205, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян, Черноризец Храбър, Шияковци, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор

12.02.2019 г./08:30 - 09:30 по искане на „Есо“ ЕАД; 15:30 - 16:30 по искане на „Есо“ ЕАД/ - Костинброд:   Ломско Шосе

12.02.2019 г./09:45 - 10:15; 13:45 - 14:00/ - Костинброд:   Ломско Шосе, УПИ 33, Кв.510,М.П/Ст София Запад

12.02.2019 г./08:30 - 09:30; 15:30 - 16:30  / - Петърч, Общ. Костинброд: XXV, Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап.Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах .Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв.39, УПИ I-1102, Кв. 54а, УПИ Ix-651,Кв.41, УПИ LX, УПИ VII Кв.34, УПИ VII-596 Кв.50, УПИ XIII-207 Кв.8, УПИ XLIX, УПИ IX-1009,Кв.57, УПИ XXІ-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна

12.02.2019 г./09:45 - 10:15; 13:45 - 14:00/ -  Понор, Общ. Костинбро: УПИ VI-26 Кв.1, Понор, Стопански Двор

12.02.2019 г./08:30 - 09:30 по искане на „Есо“ ЕАД; 15:30 - 16:30 по искане на „Есо“ ЕАД/ - Понор, Общ. Костинброд

12.02.2019 г./09:30 - 11:30; 09:45 - 10:15; 13:45 - 14:00/ - Цръклевци, Общ. Костинброд

15.02.2019 г./08:30 - 09:30 по искане на „Есо“ ЕАД; 15:30 - 16:30  по искане на „Есо“ ЕАД/ -  Голяновци, Общ. Костинброд

15.02.2019 г./08:30 - 09:30 по искане на „Есо“ ЕАД; 15:30 - 16:30 по искане на „Есо“ ЕАД/ - Костинброд: УПИ II 4162, 18-2059, Кв. 150, Iv-3944кв 63-А, XXII-4400 Кв.63, Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златаров, Бачо Киро, Бреза, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Вишня, Възход, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Екатте 38978, Костинброд, Жп Кантон, Захари Зограф, Зора, Иван Вазов, Йордан Йовков, Китка, Крайбрежна, Лилия, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, Местност Бачийте, Мизия, Момина Сълза, Момчил Войвода, Мургаш, На Площада В Селото, Нарцис, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Пи 38978.900.5361, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Родина, Роза, Розова Долина, Русе, Св. Георги Победоносец, Синчец, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Странджа, Тодор Спасов, Тунджа, Ул. Илинден, УПИ 8 Кв.232 Пи 38978.900.7511, УПИ VI-1524, УПИ VІ -3723 Кв.173, УПИ XIX-4400 Кв.63, УПИ XVI -4234 Кв.63, УПИ XVIII-1600, Кв.61, УПИ XXVII-4019, Кв.60а, УПИ XXXII-3751, УПИ УПИ XV-4234 Кв.63, УПИ ХХ-4400, УПИ ХХХI-1524, Кв.85, УПИ-ХVII-1758, Фондови Жилища, ХV-1642, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978,38 Кв.42, Шияковци УПИ XVII-4234 Кв.63, Янко Забунов, Янтра

Община Своге:

11.02.2019 г./09:00 - 16:00/ 12.02.2019 г./09:00 - 16:00/ 13.02.2019 г./09:00 - 16:00/ 14.02.2019 г./09:00 - 16:00/ 15.02.2019 г./09:00 - 16:00/ - Своге: Зли Дол, Околовръсна, Репище

11.02.2019 г./11:45 - 12:15/ -  Бов, Общ. Своге:   Луково

11.02.2019 г./11:45 - 12:15/ - Губислав, Общ. Своге

11.02.2019 г./11:45 - 12:15/ - Дружево, Общ. Своге

11.02.2019 г./11:45 - 12:15/ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Мах.Радеж ТП Равна Нива, Махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

11.02.2019 г./11:45 - 12:15/ - Левище, Общ. Своге

11.02.2019 г./11:45 - 12:15/ - Миланово, Общ. Своге:   Васил Левски, Градище, Ком, Мах.Кат, Мах.Мъжев Дел, Мах.Ръжища, Мах.Свражен, Мъжев Дел, П-Л Xiii, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо, Соколец, Стара Планина, УПИ-Xv-46

11.02.2019 г./11:45 - 12:15/ - Оплетня, Общ. Своге:   Парцел V-94, Кв.3

На 13.02.2019 г./10:30 - 15:00/ -  Редина, Общ. Своге: И 73040 ,М. Шурдилица, М. Текьова Нива

13.02.2019 г./12:30 - 15:30/ - Еленов Дол, Общ. Своге

13.02.2019 г./10:30 - 15:00/ - Своге: Дреновско Храсте

EspressoNews