Вижте къде ще има прекъсвания на електрозахранването в периода 17-21 декември

498 преглеждания

На териоторията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница ще има в периода 17-21 декември, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Божурище:

19.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Божурище: 022145, 8-Ми Март, I-015169 Кв. 13, Кв. Девети Септември, Атон, Далия, Двора На Апк, Девети Май, Девети Септември, Еделвайс, Искър, Лястовица, Мура, Рила, Руен, Стара Планина, Ткзс Кв .21, УПИ ХІІІ-015133, Феникс, Шести Септември, Щъркел

19.12.2018 ч. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 Чч/ - Гурмазово, Общ. Божурище: I-212, Кв. 20, II-020068 44, IV-024064, Гурмазовско Шосе, Парцел ІІ-77, Кв.28, Пи 001140, Пи 001019 М. Матерка, Стопански Двор, УПИ II-021103 Кв. 43, УПИ VII-270, Кв.24, УПИ І-254 Кв.25, УПИ ІV-38, Кв. 4, УПИ Х-299 Кв. 29, УПИ-II-022022

19.12.2018 ч. /09:00 - 13:00 ч./ - Гурмазово, Общ. Божурище: I-212, Кв. 20, IV-024064, Парцел ІI-77, Кв.28, Пи 001140, Пи 001019 М. Матерка, УПИ VII-270, Кв. 24, УПИ І-254 Кв. 25, УПИ ІV-38, Кв. 4, УПИ Х-299 Кв .29

19.12.2018 ч. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Делян, Общ. Божурище: IV-052034, Писател Спас Антонов, ХVIII-115,Кв.15

19.12.2018 ч. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Златуша, Общ. Божурище: VІІІ А-56 Кв. 5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25

19.12.2018 ч. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Мала Раковица, Общ. Божурище: С. Мала Раковица, УПИ VI-5, Кв. 2

19.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: 123.106, VIII-485, Кв. 34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Местност Могила, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 1-034007 , Кв. 1, М. Добър Мъж, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ VI-105 Кв.8, УПИ ІI 379/ Кв., 27, УПИ Х-ОVIIбщ, Кв. 19, УПИ ХII-369, Кв.29, УПИ-190 Кв. 15, УПИV-016025 Кв. 1

19.12.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Росоман, Общ. Божурище: Гранит, М. Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв.22, Черква

18.12.2018 г. /09:30 - 15:00 Ч./ - Хераково, Общ. Божурище: III-028096, Кв. 1, IV-028096, Кв. 1, V-028096, Кв. 1, VI-028096, Кв. 1, VII-028073, Кв. 1, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), М. Балин Дол, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342, Кв. 37

19.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Хераково, Общ. Божурище: XIII-43 Кв.9, Ридо, УПИ VIII - 321, УПИ XVII-262  Кв. 22, Царица Йоанна, Черковна

Община Драгоман:

18.12.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Чорул, Общ. Драгоман

Община Костинброд:

19.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Понор, Общ. Костинброд: Стопански Двор

19.12.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап.Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна

20.12.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Безден, Общ. Костинброд: М. Могилата УПИ77, 24, Пи №243, Кв. 25, УПИ 77.9

20.12.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Костинброд: 18-2059, Кв. 150, Георги С. Раковски, Здраве, Иван Вазов, Йордан Йовков, Ломско Шосе, Момчил Войвода, Мургаш, Славянска, Цар Калоян, Янко Забунов

Община Своге:

18.12.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Своге: 23 Септември, V-1577, Кв. 100, Балкан, БранЧовица, гр. Своге, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Искър, Люлин, Миньорска, Мусала (Ал. Димитров), Осми Тунел, Петър Берон, Рединска Китка, Рила, РудниЧар, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Циолковский, Чайка, Черно Море, Юрий Гагарин

18.12.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Своге: Възраждане, Искърско Дефиле, Кирил И Методий, Мах.Гламек, Неофит Рилски, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

19.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Батулия, Общ. Своге

19.12.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Искър

19.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Реброво, Общ. Своге: Батулийска Битка, Мах.Бивола, Мах.Слатина, УПИ VІІ - 345 Кв. 25, Христо Смирненски

19.12.2018 г. /10:20 - 14:00 ч./ - Редина: И 73040 ,М. Шурдилица, М. Текьова Нива

19.12.2018 г. /10:20 - 14:00 ч./ - Своге: Дреновско Храсте

19.12.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Своге: Орлин

20.12.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Лакатник, Общ. Своге

Община Сливница:

17.12.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ На 19.12.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ На 20.12.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Алдомировци: Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три, Кв. 19, Седма, Четвърта

17.12.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./19.12.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./20.12.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница

18.12.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Левски, Кв. 107, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Съединение, Хаджи Димитър

18.12.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Войнишка Махала, Гълъбовци, Девети Май, Капитан Радко Димитриев, Кооператор, Кореняк, Липите, Младост, Работник, Ракита, Труд

EspressoNews