Вижте къде ще спира токът в периода 12-16 ноември

100 преглеждания

На териоторията на общините на запад от София

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница ще има в периода 12-16 ноември, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Божурище:

На 12.11.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Космонавт Георги Иванов, УПИ ІІ 379/Кв27, УПИ ХІІ-369, Кв.29

На 12.11.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Божурище: Европа, Лазур, УПИ Iv-601,003, Кв. 100

На 12.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Божурище: 022145, Девети Септември, Лястовица, Руен, УПИ ХІІІ-015133, Феникс, Щъркел

На 12.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Гурмазово, Общ. Божурище

На 13.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Пролеша, Общ. Божурище: Лале

На 15.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Гурмазово, Общ. Божурище: Гурмазовско Шосе, УПИ II-021103 Кв. 43

На 16.11.2018 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Божурище: Божур, Далия, Даме Груев, Европа, Еделвайс, Здравец, Искър, Кипарис, Лотос, Максим Горки, Отец Паисий, Пролет, Рила, УПИ 16-826, Кв. 76, Х-54,100 Кв. 11, Явор, Янтра

Община Годеч:

На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Годеч: 003670, I-994, Кв. 134 I-995, Кв. 72, VI-1405, Кв. 130, Академик Игнат Емануилов, Акация, Александър Милев, Александър Стамболийски, Ахтопол, Бригадир, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Водопад, Гео Милев, Георги С.Раковски, Грамада, Детелина, Додовица, Дружба, Дунав, Елин Пелин, Елха, Заводска, Здравец, Зли Дол, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Клокотиш, Кокиче, Ком, Космонавт, М.Свинарника, Мали Ком, Мах.Джуричова, Махала Трап, Мерудая, Местн.Цоланова, Местност Ваге, Найденова, Найденова Махала, Незабравка, Никола Й.Вапцаров, Никола Петков, Нишава, Осми Март, Отец Паисий, Паисии, Панджина И Пешичова, Парижка Комуна, Петрова Бара, Петрохан, Пи 004087, Поляница, Проф.Александър Милев, Първи Май, Раковски, Република, Рибарска, Русе, Свобода, Софийско Шосе, Сохая, Старо Село, Стефан Караджа, Тинтява, Тодор Каблешков, Трап, Ул.3-та №35а, УПИ 006939, УПИ VІІ-1927,Кв72, УПИ ІІ-837, УПИ-І, Кв. 138, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цикура, Цоланова, Явор, Ямбол

На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Шума: Ракето, УПИ ХV-23

Община Драгоман:

На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VІІІ-149, Кв. 20

На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Големо Малово, Общ. Драгоман: УПИ ХI-92, Кв. 15
На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Лопушня: 008010

На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Мало Малово, Общ. Драгоман

На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман

На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Цръклевци, Общ. Драгоман

На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Цръклевци, Общ. Драгоман

Община Костинброд:

На 12.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: Пи № 169

На 12.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Опицвет, Общ. Костинброд: VII-92, Кв. 24

На 13.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Бучин Проход, Общ. Костинброд: Път II - 81, УПИ III-10
На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дръмша, Общ. Костинброд: 106.910, Гаго Пи 87, 181, М. Самовилски Връх, П-Л 81.44, М. Самовилски Връх, Махала Паралъжовци, Местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци Пи 015033, Самовилски Връх Пи 82,9
На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бучин Проход, Общ. Костинброд: Местн. Раниславци
На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв. 152, В.З. Градец, М. Пояке, Местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ ІІ-323, Кв. 20, УПИ IX-275 Кв. 35, УПИ VІ-225 Кв. 30

На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: 15, Iv-73 Кв. 11, Кърна Орница, Пи № 169

На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Ломско Шосе, УПИ 33,Кв.510,М.П/Ст София Запад

На 13.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Понор: УПИ VI-26 Кв. 1, Понор, Стопански Двор

На 13.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: 15, Iv-73 Кв.11, Кърна Орница

На 14.11.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Иван Вазов, Къпина, Ломско Шосе, Местност Стубела

 Община Своге:

На 13.11.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2018 г. /10:30 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Своге: 23 Септември, Акация, Александър Вутимски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бисер, Бобковица, Бойка, Буря, Васил Левски, Велико Търново, Воденицата, Габер, Георги Бенковски, Георги Костов, Георги С. Раковски, Гранит, Джиджовица, Джоджовска, Добри Чинтулов, Дреновско Храсте, Здравец, Зли Дол, Зора, Иван Рилски, Искър, Искърски Пролом, Калина, Каменарска, Каменярски Дол, Капина, Кирил И Методи, Косматица, Къпина, Лале, Липа, Любен Каравелов, Махала Брезов Рът, Околовръсна, Осми Тунел, Остриката, Отец Паисий, Панорамен Път, Пенчо Славейков, Пирин, Победа, Първи Май, Работник, Репище, Синчец, Слънце, Соколов Камък, Софроний Врачански, Стара Планина, Старопланинска, Староселска, Страцин, Хризантема, Христо Смирненски, Цар Симеон, Централен Площад, Шипка, Юрий Гагарин
На 13.11.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Своге: Александър Вутимски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Левски, Георги С. Раковски, Здравец, Каменарска, Любен Каравелов, Околовръсна, Осми Тунел, Пирин, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 13.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Лесковдол, Общ. Своге : Дренето Лозе, Общ.Своге Мтп Размерица

На 13.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Реброво, Общ. Своге : Мах. Брестово

На 13.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Редина, Общ. Своге: .Мах. Рединска Китка, И 73040 ,М.Шурдилица, М. Текьова Нива

На 13.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Своге: 23 Септември, V-1577, Кв. 100, Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Борова Гора, Бранчовица, Витоша, Вихрен, Воденицата, Възход, Горски Пътник, Гр.Своге, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Желенско Шосе, Зора, Искър, Искърски Пролом, Крайречна (Г. Кирков), Люлин, Мальовица, Миньорска, Мургаш, Мусала (Ал. Димитров), Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Осми Тунел, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Рудничар, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ XII-2077 Кв. 154, Устрем, Цар Симеон, Циолковский, Чайка, Черно Море, Юрий Гагарин

На 13.11.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /10:15 - 11:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Томпсън: Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, Мах. Бабол, Мах.Прокопаник, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 14.11.2018 г. /10:45 - 16:00 ч./ - Своге: Добри Чинтулов, Искър, Кирил И Методи, Отец Паисий, Шипка, Юрий Гагарин

На 15.11.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Своге: 23 Септември, Александър Стамболийски, Воденицата, Георги Бенковски, Джоджовска, Каменярски Дол, Пенчо Славейков, Пирин, Стара Планина, Старопланинска, Цар Симеон

Община Сливница:

На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Алдомировци, Общ. Сливница: 16-Та, Алдомировска (Г.Димитров), Алдомировска (Г. Димитров), Главната, Парцел Три, Кв. 19, Седма, Четвърта
На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Иван Вазов, Иван Германов, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Неделище, Паисий Хилендарски, Тодор Влайков, Цар Симеон Велики
На 15.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Извор, Общ. Сливница

EspressoNews