Възможни са прекъсвания на електрозахранването на територията на общините на запад от София

136 преглеждания

В периода 06-10 агуст

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге и Сливница ще има в периода 06-10 август, информират от ЧЕЗ.

Ето и график на прекъсванията:

Община Божурище:

На 08.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Божурище:   Бор, Витоша, Девети Май, Европа, Жилища, Мура,  ПИрин, Пролет, УПИ I, Кв. 76, УПИ ІІІ-Общ., Кв.19, Хан Аспарух

На 09.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище:   Георги Аспарухов - Гунди, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ Х VIІ-Общ, Кв.19, УПИ-190кв 15, УПИ V-016025 Кв.1

На 10.08.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Божурище:   Божур, Далия, Даме Груев, Европа, Еделвайс, Здравец, Искър, Кипарис, Лотос, Максим Горки, Отец Паисий, Пролет, Рила, УПИ 16-826, Кв.76, Х-54,100 Кв.11, Явор, Янтра

Община Годеч:

На 09.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Годеч:   Александър Стамболийски, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Додовица, Дружба, Мерудая, Незабравка, Република, Свобода, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Драгоман:

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Раяновци, Общ. Драгоман

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Беренде Извор

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Букоровци:   УПИ V 130кв.13

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Връдловци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Върбница

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Годеч:   Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова Гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли Дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М.Молак, Махала Елечанова, Махала Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров Рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344 Кв.45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Голеш, Общ. Годеч:   Парцел  VIІІ-413, Кв.26

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгоил

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман:   Акация, Международно Шосе, Патриарх Евтимий

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Каленовци:   Xi-83, Кв.22, УПИ-ХІ-257,Кв.12

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Калотина:   Втора, Калотина, Първа

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ. Драгоман

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ли Пинци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мургаш:   УПИ  XII-17,Кв2

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ново Бърдо

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Прекръсте

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Равна, Общ. Годеч

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разбоище:   Мес Стойков Връх

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ропот

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Станинци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Туден:   015065, Кв.Мрамор, М. Марков Дол, Мах. Панинци, Мрамор Кв.22 УПИ XVI- 150, Труден

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чепърлинци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Драгоман:   Акация

Община Костинброд:

На 10.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Костинброд:   Акация, Драва, Заяковица, Извор, Кокиче, Маслово, Славянска

На 10.08.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Костинброд:   Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид,  ПИ 3675,Кв.99а, Райна Княгиня, Славянска, У ПИ Iii Кв.100, У ПИ Xii Кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 10.08.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Костинброд:   Дванадесети Април, Жп Кантон, Липа, Малина, Момчил Войвода, Незабравка, Обединена, Петър Берон, Роза, Средна Гора, У ПИ XVI 2844 Ul 91, Фондови Жилища, Цар Самуил, Цветна

Община Своге:

На 08.08.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Лесковдол:   Дренето Лозе, Общ.Своге Мтп Размерица, Общ.Своге Уо

На 08.08.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Реброво:   Мах.Брестово

На 08.08.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Редина:   .Мах. Рединска Китка, И 73040 ,М.Шурдилица, М. Текьова Нива

На 08.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Своге:   23 Септември, V-1577, Кв.100, Акация, Александър Вутимски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бисер, Бобковица, Бойка, Борова Гора, Бранчовица, Буря, Васил Левски, Велико Търново, Воденицата, Възход, Габер, Георги Бенковски, Георги Костов, Георги С. Раковски, Гр.Своге, Гранит, Джиджовица, Джоджовска, Добри Чинтулов, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Здравец, Зли Дол, Зора, Иван Рилски, Искър, Искърски Пролом, Калина, Каменарска, Каменярски Дол, Ка ПИна, Кирил И Методи, Косматица, Крайречна (Г. Кирков), Къ ПИна, Лале, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Махала Брезов Рът, Миньорска, Мусала (Ал. Димитров), Никола Йонков Вапцаров, Околовръсна, Осми Тунел, Остриката, Отец Паисий, Панорамен Път, Пенчо Славейков, Петър Берон,  ПИрин, Победа, Първи Май, Работник, Райко Даскалов, Рединска Китка, Ре ПИще, Рила, Рудничар, Сердика, Синчец, Слънце, Соколов Камък, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Старопланинска, Староселска, Стефан Караджа, Страцин, Табаните, Хризантема, Христо Смирненски, Цар Симеон, Централен Площад, Циолковский, Чайка, Черно Море, Шипка, Юрий Гагарин

На 08.08.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Своге:   Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Витоша, Вихрен, Воденицата, Горски Пътник, Дреновско Храсте, Дунав, Желенско Шосе, Искър, Люлин, Мальовица, Мургаш, Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, У ПИ Xii-2077 Кв.154, Устрем, Цар Симеон, Черно Море, Юрий Гагарин

На 08.08.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Томпсън:   Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, Мах.Бабол, Мах.Прокопаник, Никола Й.Вапцаров,  ПИрин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Сливница:

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бърля

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Годеч

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Губеш:   У ПИ VII-125, Кв.18

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Комщица

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Смолча

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чепърлинци

На 07.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Връдловци

На 07.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Голеш, Общ. Годеч:   Парцел  VIІІ-413, Кв.26

На 07.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Станинци

На 08.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Ка ПИтан Олим ПИ Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

EspressoNews