Възпитаниците на ОУ „Васил Левски“ и СУ „Д-р Петър Берон“ спечелиха ученическия турнир по тенис на маса

1572 преглеждания

Ученически турнир по тенис на маса за момчета и момичета 5-7 клас се проведе в спортна зала "Белица" в  Костинброд" на 14.12.2017 г. В надпреварата взеха участие възпитаниците на СУ „Д-р П. Берон“ гр. Костинброд, I ОУ „Васил Левски“, гр. Костинброд, II ОУ „Васил Левски“, гр. Костинброд и ОУ „Отец Паисий“, с. Петърч. Официалното съдийство на състезанието бе поверено на ученици от ПГВМСС „Св. Георги Победоносец“ гр. Костинброд – Владо Владов, Богомил Велев и Илян Гочев.

След оспорвана надпревара, първото място при момичетата спечели отбора на I ОУ "Васил Левски", а при момчетата победители са възпитаниците на СУ "Д-р П. Берон". Пълното класиране на турнира е:

I място – I ОУ „Васил Левски“, гр. Костинброд – момичета; СУ „Д-р П. Берон“, гр. Костинброд – момчета.

II място – СУ „Д-р П. Берон“, гр. Костинброд – момичета; II ОУ „Васил Левски“, гр. Костинброд – момчета.

III място – ОУ „Отец Паисий“, с. Петърч – момичета; I ОУ „Васил Левски“, гр. Костинброд – момчета;

IV място – II ОУ „Васил Левски“, гр. Костинброд – момичета; ОУ „Отец Паисий“, с. Петърч – момчета.

Призьори и участници получиха предметни награди купи, медали и грамоти, връчени от г-жа Виктория Яшнова – мл. експерт „Култура и спорт“.