Малшанс и драматична загуба за ХК "Ники спорт" Сливница срещу "Шумен 98"

1783 преглеждания

Следващият мач на отбора отново е домакински

Хандбалистките на "Ники спорт" Сливница, загубиха домакинството си на ХК "Шумен 98" в кръг от „А“ РХГ.

Мачът беше равностоен и до последно не се знаеше крайния победител. Имаше няколко равенства през първата част, но на полувремето резултатът беше 17:13 за Шумен.

Второто полувреме продължи с размяна на голови ситуации, които домакините оползотвориха по-добре и успяха да изравнят резултата за 27:27.

В последните две минути бе отсъдена дузпа за "Шумен 98", която бе реализирана за крайният резултат 27:28.

Това бе един от най-добрите мачове на сливничанки, но късметът не бе на тяхна страна и този път.

За "Ники спорт" реализираха: Стиляна Павлова, Теодора Петкова, Виктория Кирилова, Гергана Грозданова, Жанета Найденова, Теодора Николова и Мариане Давал.

Добри изяви на вратата имаше Виктория Маринова.

Участие в мача взеха и Любослава Минева, Биляна Кръстанова, Катерина Иванова, Сара Тодорова, Анита Костадинова,Габриела Върбанова и Симона Петрова.

Следващият мач е на 11 февруари в Сливница с отбора на Поморие. Часът все още не е уточнен.

Девойките на "Ники спорт", пък имат да изиграят два кръга от Зоналното първенство: на 4 февруари в Хасково - до 16 г. и на 6- февруари в Панагюрище до 19 г.