В Своге доволни от изминалия волейболен уикенд

2100 преглеждания

Хубав ден за свогенския волейбол бе изминалата неделя. Мачове имаха момичетата от детско-юношеската школа на ВК "Своге 2016" и мъжкия отбор на клуба.

Момичетата от ВК "Своге 2016" показаха солидна и много добра игра във втория си официален мач и показаха, че напредват и надграждат с всеки изминал ден, въпреки загубата от домакините от "Годеч Волей" с 2:3 гейма. Загубата не помрачи доброто настроение на състезателки и публика, като и двате страни останаха доволни най-вече от играта, духа и себераздаването на момичетата.

Участие за момичешкия отбор на "Своге 2016" взеха : Виктория Димитрова, Бетина Петрова, Виктория Петрова, Александра Данова, Венелина Кирилова, Беатрис Христова, Ванеса Венелинова, Александра Илиева.

Мъжкият отбор на Своге се изправи срещу отбора на The Incrediballs (София) и успя да извоюва чиста победата с 3:0 гейма, след много нервен и оспорван мач. Отделните геймове завършиха 25:23, 27:25, 25:21.

Доброто представяне на мъжкия отбор във волейболна лига "Волеймания" продължава и към момента те са с актив от 5 победи и 2 загуби.

Следващият мач на отбора е домакинство на "Епикриза" и ще се проведе в събота /10 февруари/ от 15:00 ч.

Състав на ВК "Своге 2016" - мъже: 4 Денис Стоянов, 8 Георги Ангелов, 24 Деян Димитров, 23 Емил Борисов, 14 Михаил Попов, 1 Цветомир Димитров,3 Ангел Ценев, 11 Николай Божилов, 33 Велизар Славков , 7 Адриан Върбанов, 10 Христо Йовов.