Волейболния "Своге 2016" записа нова загуба от "Топ Волей" за финал на сезона

1258 преглеждания

В рамките само на седмица ВК "Своге 2016" записа втора загуба от ВК "Топ Волей" Пещера.

Този път мачът от Любителска Волейболна Лига "ВолейМания" се игра в Своге, но и това не помогна на свогенци да вземат реванш от пещерският отбор.

Както и предната среща помежду им, "Своге 2016" и този път излезе без основни играчи срещу победителя в групата.

Мачът започна със голямо превъзходство но "Топ Волей", който набързо спечелиха първия гейм с 25:11 точки.

Нещата не се промениха особено и във втория гейм, който гостите отново спечелиха с 25:17. В третия гейм свогенци оказаха най-голяма съпротива, но загубиха и него с 21:25 за крайното 0:3 гейма.

Това бе последен мач за "Своге 2016" в 13-ти сезон на Волейболна лига "ВолейМания", като те завършиха на 3-то място в групата си с 6 победи и 4 загуби.

Новият сезон, ще започне есента. До тогава свогенци плануват да направят приятелски турнир в своята зала.