Волейболният "Сливнишки герой" с важна победа в Белоградчик

1520 преглеждания

ВК "Сливнишки герой" успя да се наложи трудно в гостуването си на ВК "Град" Белоградчик с 3:2 гейма.

Срещата бе от 12 кръг на Националната волейболна Висша лига - група А и се игра в спортна зала "Белоградчик" пред около 250 души.

Мачът не започна добре за сливничани, след като загубиха първия гейм с 23:25 точки. Геройте успяха да вземат втория и третия геймове съответно с 25:19 и 25:18. В четвъртият гейм домакините се мобилизираха и го взеха с 25:18 за 2:2 гейма.

Тайбрекът бе много оспорван, но в крайна сметка победители в него и в мача, се оказаха волейболистите от Сливница.

Следващата среща на ВК "Сливнишки герой" е на връх националния ни празник Трети март от 17:00 часа в "Арена Сливница" срещу "Ботев" Ихтиман.