Искър Лакатник и ФК Петърч направиха резултатно равенство

1579 преглеждания

ФК Петърч достигна до равенство, след като губеше с 0:3

Искър Лакатник и ФК Петърч не успяха да се победят в срещата помежду си и завършиха наравно 3:3. Мачът бе от 12 кръг на ОФГ София запад и се игра на перфектния терен в Лакатник.

Резултата откри за домакините Боби Спасов. До края на полувремето Искър Лакатник успя да вкара и втори гол и така се оттегли на почивката с два гола преднина.

В начлото на второто полувреме лакатнишкия отбор вкара и трети гол и вместо да затвори мача се поотпусна след попадението. Неблагоприятния резултат не отчая гостите от Петърч и те постепенно намалиха резултата до 3:2 с два гола на Слави Граховски. В края на мача ФК Петърч успя да стигне и до изравняване след гол на Димитър Иванов, с което и взе една точка от гостуването си.

След равенството Искър Лакатник събра 13 точки и остава на 8-мо място. ФК Петърч отстъпи една позиция и вече е трети въпреки, че е с равен брой точки 26 със Спортист Драговищица, но е с по-лош показател в прекия двубой.

В следващия кръг на 22 април /неделя/ от 16:00 ч., Искър, ще домакинства на Ком Годеч, а Петърч на ОФК Костинброд.