Резултати от състезанията на хандбалистките от ХК „Ники спорт“ Сливница

1537 преглеждания

На 31.10 и 01.11.2016г. Хандбалният клуб „ Ники спорт“ Сливница взе участие  в първия зонален турнир за девойки младша възраст до 14 години в гр. Хасково. Два поредни дни „Ники спорт“ мери сили с  отборите:  ХК „Хасково“, ХК „Албатрос“ гр. Бургас, ХК „Свиленград“ и ХК „Панагюрище“. През първия ден на турнира момичетата от ХК „Ники спорт“ Сливница  понесоха загуби  от ХК „Свиленград“ и ХК „Панагюрище“, съответно с по един и два  гола. Амбицирани за победа, на следващия ден, те се представиха страхотно и спечелиха две категорични победи срещу отборите на ХК „Албатрос“ и ХК „Хасково“. Така във временното  класиране ХК „Ники спорт“ заема трето място.

Точно преди зоналния турнир,  на 30.10.2016г.в зала „ Арена Сливница“ се проведе среща от  четвърти кръг на „А“ РХГ жени. Където  ХК „Ники спорт“  се съревновава с  ХК „Свиленград“. След равностойна първа част и добра игра на момичетата от  Сливница, поради лошо стечение на обстоятелствата, през втората част състезанието не се разви благоприятно за момичетата от Сливница  и не успяха да стигнат до победа. За сметка на участието,  проведено на 22.10.2016г, където Хандбалния отбор жени от ХК „Ники спорт“ Сливница записа първа победа за сезон 2016/2017 , надвивайки женския отбор на Шумен като гости. Мачът бе много оспорван. Завърши с резултат 28-27.