ФК Драгоман е „Есенен Шампион” на ОГ София Запад

2186 преглеждания

В последния кръг от есенния полусезон надигра ОФК Правец

ФК Драгоман стана „Есенен Шампион” на ОГ София Запад, след като в последния кръг от есенния полусезон игран в събота /3 ноември/ се наложи трудно като гост над ОФК Правец с 4:1.

Мача започна равностойно, но „граничарите” успяха да открият резултата в 17 минута с перфектен прехвърлящ удар на крилото Роберто Соколов. След гола драгоманци имаха и две претенции за дузпи, които не бяха уважени от рефера. В 45 минута, точно преди съдията да даде край на полувремето, Правец изравниха с гол на капитана си Иван Касапов, който реализира с изстрел от далечна дистанция.

Второто полувреме вървеше на приливи и отливи до 75 минута когато голмайстора на ФК Драгоман - Цветослав Димитров вкара „дежурния” си гол и изведе отбора си отново напред в резултата. След това на терена имаше само един отбор –  този на гостите. В 78 минута се разписа и рожденика Мариан Чавдаров Китанов, който реализира хубав гол след като бе изведен от братовчед си Мариан Марианов Китанов и прехвърли вратаря на Правец.

В 83 минута за крайното 4:1 за ФК Драгоман се разписа и Станислав Пейчев след подаване на Петьо Петров.

С победата ФК Драгоман запази преднината си от 3 точки пред ОФК Костинброд и ще „зимува” на върха в класирането.