ФК Драгоман стартира пролетния полусезон с убедителна победа над Зенит Церово

1529 преглеждания

В мач от 11-ти кръг на ОФГ София Запад символичния домакин, ФК Драгоман спечели убедително с 5:0 срещу Зенит Церово. Срещата се игра на стадион "Белица" в Костинброд, заради доизграждане на терена в Драгоман.

"Граничарите" поведоха още през първото полувреме с гол на Мариан Китанов. При този резултат - 1:0, дойде и почивката. През второто полувреме футболистите на Драгоман заиграха още по-добре и отбелязаха още четри гола за крайното 5:0. Гостите от Церово не успяха да окажат почти никаква съпротива в мача. Два гола през втората част вкара Цветослав Димитров. Още един добави Мариан Китанов, а гостите си вкараха и автогол.

Следващите мачове на двата отбора са на 9-ти април /понеделник/, когато Драгоман, ще гостува на ОФК Костинброд от 11:00 часа, а Зенит /Церово/, ще приеме на стадиона в Бов - лидера "Спортист /Своге/ от 11:30 часа.