ФК Искър Лакатник спечели домакинството си на Спортист Драговищица

2605 преглеждания

Футболистите от Лакатник направиха обрат и спечелиха мача

Искър Лакатник успя да обърне резултата и да спечели домакинския си мач срещу Спортист Драговищица с 3:1 в 10-тия кръг на ОФГ София Запад.

Футболистите от Лакатник губеха с 0:1, но се мобилизираха и успяха да зарадват собствената си публика с победа. Спортист поведе в резултата още в 14 минута, когато точен бе Здравко Милев, като при този резултат завърши първото полувреме.

През втората част Искър първо изравни в 56 минута, след това поведе с 2:1 в 71 минута, а накрая Георги Иванов вкара от дузпа за 3:1 в 83 минута. Гостите от Драговищица изявиха претенции след мача, че в отбора на Искър през второто полувреме са играли двама нередовни състезатели.
От щаба на Спортист, ще пуснат и жалба и се надяват да вземат служебно мача.

В следващия кръг на 15 април /неделя/ Искър Лакатник, ще посрещна втория в класирането ФК Петърч, а Спортист Драговищица има гостуване на Зенит Церово на стадиона в Бов.

Снимки: Мони Георгиев