ОФК „Костинброд 2012“ надигра Рилски спортист с 1:2

3628 преглеждания

Точни за костинбродчани бяха Калоян Бонев и Борислав Будинов

ОФК „Костинброд 2012“ постигна изключително ценна победа, след като се наложи като гост с 1:2 над отбора на Рилски спортист (Самоков). Точни за костинбродчани бяха новото попълнение Калоян Бонев в 30-та минута и Борислав Будинов в 75-та минута.

Срещата се разви отлично ОФК „Костинброд 2012“, след като Калоян Бонев с ефектно изпълнение откри резултата в 30-та минута. Късмета попречи на възпитаниците на старши треньора Христо Коилов да имат по-голяма преднина на полувремето. В началото на второто полувреме домакините върнаха попадението след рикошет и известна доза късмет.  Закономерното се случи след като при корнер Стефан Методиев качи топката на главата на Боби Будинов, който не остави шансове на стража на Рилски спортист.

В следващият кръг, отборът трябваше да приеме Чавдар (Етрополе), но етрополци прекратиха участието си в Трета лига и трите точки отиват служебно в актива на ОФК „Костинброд 2012“.

Източник и снимка: ОФК Костинброд 2012 – Facebook