Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на общините Божурище, Костинброд и Сливница ще има за периода 11-15 септември

Добавена на:
11.09.2017/12:26
Коментари: 0

За планирани прекъсвания на електрозахранването в периода 11-15 септември съобщават от ЧЕЗ. Планираните изключвания на територията на общините Божурище Сливница и Костинброд ще бъдат осъществени, както следва:

Община Божурище 

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Росоман: Гранит, М. Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква

На 12.09.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Пролеша: ПИ 043001, УПИ Vі-045140, УПИ ІV-296

На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Храбърско

Община Костинброд 

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ VI-225 Кв. 30

На 11.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Костинброд: 1-737, Кв. 33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 11.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: 4200, 4267, до Кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

На 14.09.2017 г. /08:45 - 14:30 ч./ - Понор: . УПИ VI-26 Кв. 1, Понор, Стопански двор; Цръклевци

На 14.09.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: ПИ № 169

Община Сливница 

На 12.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:15 ч./ - Алдомировци: 11-та, 15-та, 16-та, 21-ва, 23-та, 36-та, 41-ва, III-288 Кв. 48, IV, 460, Кв. 42, VII-275Кв 50, Алдомировска (Г. Димитров), Главната, Детелина (Д. Благоев), Здравец (Бр. Станиславови), Иван Вазов, Парцел Три, Кв. 19, Седма, УПИ - ХІІ-138 Кв5, УПИ XIV-203, УПИ ХХVІІІ-188, Кв49, Четвърта

На 11.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 12.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 13.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 14.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 12.09.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Батак, Бачо Киро, Княз Александър I-Батенберг, Хан Аспарух, Цар Симеон Велики, Щастие

На 12.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:00 - 15:15 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 000345, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Вишая, Владимир Димитров-майстора, Войнишка махала, Георги С. Раковски, Горна махала, Гургулят, Гълъбовци, Двора на АПК, Девети май, Дедо Пуне, Доктор Памукчиев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Имот 189, УПИ XXVIII, Кв. 3, Капитан Олимпи Панов, Капитан Радко Димитриев, Кирил и Методий, Клисура, Клокотница, Княз Борис I, Кооператор, Кореняк, Кочо Честименски, Липите, Лозан Тончев, Любен Каравелов, Михаил Георгиев Кенин, Младост, Оборище, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Петко Славейков, Работник, Райна Княгиня, Ракита, Ротм. Ат. Бендерев (Д. Бенд, Софроний Врачански, Спартак, Тодор Каблешков, Три Уши, Труд, УПИ ХХ-764, Кв 30, УПИ764, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христо Ботев, ХХхIII 1860, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 12.09.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Княз Борис I, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Ротм. Ат. Бендерев (Д. Бенд, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

На 12.09.2017 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Опицвет: Под Костело Землище с. Опицвет; Сливница, Общ. Сливница: 1300 години България, Алеко Константинов, Ален мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-р Димитър Китов, Доктор Памукчиев, Еделвайс, ЖП. Гара, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв. 107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, УПИ Х-1749, Кв. 102, УПИ-Vі-721 Кв. 12, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики, Чавдар войвода, Черни връх, Черно Море, Юрий Гагарин

На 12.09.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ - Опицвет

Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, ЖП. Гара, Иван Вазов, Максим Горки, Паисий Хилендарски, Пушкин, Сан Стефано, Хан Крум

На 12.09.2017 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Войнишка махала, Гълъбовци, Девети май, Капитан Радко Димитриев, Кооператор, Кореняк, Липите, Младост, Работник, Ракита, Труд

На 13.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 години България, Иван Вазов, Иван Германов, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Неделище, Паисий Хилендарски, Тодор Влайков, Цар Симеон Велики

На 13.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Левски, Кв. 107, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Съединение, Хаджи Димитър

На 14.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Княз Борис I, Ротм. Ат. Бендерев (Д. Бенд, ул. „Шипка“.

EspressoNews

Коментари

Няма добавени коментари.

Добави коментар: