За трета поредна година Валентин Андонов от Гурмазово е републикански шампион по бокс за служители на МВР

1245 преглеждания

Той получи и специалната награда за „Най-техничен състезател“

За трета поредна година Валентин Андонов от Гурмазово е републикански шампион по бокс за служители на МВР. Турнирът се проведе на 16 и 17 ноември, в спортен център „Пулев“, а негов организатор е Спортна асоциация на МВР.

в

Валентин Андонов се състезава в категория до 80 кг. Освен призовото отличие, курсантът от Академията на МВР спечели и специалната награда за  „Най-техничен състезател“.

Академията на МВР се представи спечели три златни, три сребърни и два бронзови медала от първенството. Освен Валентин Андонов, шампиони в своите категории станаха и курсантите Кръстьо Барабаров и Ерман Камбер. Втори са курсантите Флат Алиев, Кристиан Иванов и Минко Новаков. С бронзови отличия са курсантите Ивайло Атанасов и Николай Анастасов.

Медалите и грамотите на призьорите връчиха заместник-министърът на МВР Кирил Ценкин и генералният секретар на Спортна асоциация – МВР Чавдар Атанасов.