ФК Петърч се завърна на второто място след победа над Ком /Годеч/

2509 преглеждания

ФК Петърч победи на свой терен гостуващия Ком /Годеч/ с 2:1. На тежкият за игра терен в Петърч домакините поведоха набързо с 2:0 още до 10-тата минута с голове на Пресиян Първанов и Димитър Иванов. Двата бързи гола обаче не донесоха нужното спокойствие в отбора на петъчани, които показаха нервност и прибързаност в играта си. Гостите от Годеч изравниха играта и успяха да върнат едно попадение още през първото полувреме.

През второто полувреме играта на Петърч се поуспокои, те владееха повече инициативата, като пропуснаха да вкарат още голове в няколко добри атаки.

С победата ФК Петърч се завърна на втората позиция във временното класиране на ОФГ София Запад, на която беше почти през целия есенен полусезон.

Ком /Годеч/ остава на 7-мо място.В следващия кръг ФК Петърч отново, ще домакинства. Мача е на 9 април /понеделник/ от 15:00 срещу Искра /Искрец/. Ком /Годеч/ пък, ще приеме Торнадо /Безден/ в същия ден и час.